Jupiter Aircraft

Spoločnosť KTD Jupiter s.r.o. sídli v meste Strážske na Slovensku a zaoberá sa výrobou a predajom malých civilných lietadiel a UAV. Z hľadiska rýchlosti, užitočného zaťaženia, efektívnosti, nákladovej efektívnosti, kvality, bezpečnosti a ceny je Jupiter J4S 916iS momentálne najlepším 4-miestnym lietadlom na svete.

Tím ukrajinských, nemeckých a slovenských konštruktérov pracoval na projekte lietadla Jupiter-J4S 916iS, v dôsledku čoho vzniklo najlepšie 4-miestne lietadlo na svete s najmodernejším motorom ROTAX 916iS. Lietadlo sa v súčasnosti testuje a pripravuje na certifikáciu podľa noriem EASA CS-23.V budúcnosti je súčasťou projektu obojživelné a dvojmotorové lietadlo.

Spoločnosť KTD Jupiter s.r.o. spustila sériovú výrobu troch modelov priemyselných UAV pre záchranné zložky a hraničnú kontrolu. V spolupráci s vojenskou spoločnosťou DefTech A.S. prebieha hlboká vojenská modernizácia našich bezpilotných lietadiel Jupiter.

V sekcii kontakty nájdete našich zástupcov vo vašej krajine, ktorí s vami budú konzultovať všetky záležitosti, pomôžu vám podpísať priamu zmluvu s našou spoločnosťou a pomôžu s prípravou všetkých dokumentov vrátane registrácie na štát vo vašej krajine.

Jupiter je jedinečné lietadlo – rýchle, ľahké, spoľahlivé, ekonomické, bezpečné.


Riadenie

Jupiter je svetovým lídrom v spoľahlivosti a efektívnosti prevádzky, riadenia, bezpečnosti jednomotorových a dvojmotorových lietadiel. Jednoduchá obsluha. Prevyšuje svojich konkurentov. Vlastnosti cvičného lietadla: vyvíja sa dvojité ovládanie, schéma s kormidlom a schéma s rukoväťou. Všeobecnou požiadavkou na riadiaci systém je možnosť zaradenia autopilota do riadiacej slučky.

Vetroň

Vysoká spoľahlivosť a bezpečnosť – hlavná koncepcia spoločnosti. Lietadlá "Jupiter" majú v porovnaní s konkurentmi množstvo výhod z hľadiska kvality, bezpečnosti, spoľahlivosti a ceny. Konštrukcia je kompletne plastová. Umožňuje poskytnúť hladké aerodynamické tvary a podľa toho dosiahnuť dokonalé letové vlastnosti. Pohodlná a útulná kabína business triedy. Exkluzívna palivová účinnosť a vynikajúce letové vlastnosti, spoľahlivosť.

Vybavenie

Lietadlo planujú zadriadiť najmodernejším vybavením, ktoré uľahčuje pilotovanie a navigáciu. GPS, autopilot, farebné indikátory tekutých kryštálov atď. Súčasne môže byť na výber štandardná sada barometrických prístrojov plus GPS.

NAŠE PRODUKTY

Spoločnosť "Jupiter Aircraft" je súčasťou